Toggle navigation
TEAMS
CONFERENCES
MEET RESULTS
PERFORMANCE LISTS
INDOOR LISTS
OUTDOOR LISTS
ARCHIVES
INDOOR LISTS
OUTDOOR LISTS
ARCHIVES
Bluebonnet Relays
March 3- 4, 2017
|
Brownwood - Brownwood, TX
>
Filter by Team
Abilene Christian Schools (M)
Abilene Cooper (M)
Abilene Wylie (M)
Bangs (M)
Brownwood (M)
Copperas Cove (M)
Graham (M)
Mineral Wells (M)
Tuscola Jim Ned (M)
Wall (M)
Boys' 3200 Meters
Top↑
PL
NAME
YEAR
TEAM
TIME
SC
1
Quan Woddard
Junior
Copperas Cove
10:42.14
10
1
Daniel Soto
Junior
Wall
10:19.59
10
2
Will Walton
Senior
Graham
10:22.76
8
2
Daniel Maese
Freshman
Abilene Cooper
11:21.76
8
3
Patrick Esparza
Freshman
Abilene Cooper
11:22.77
6
3
Austin Seekins
Freshman
Abilene Christian Schools
10:47.10
6
4
Damian Perez
Freshman
Abilene Cooper
11:26.54
4
4
Beau Scott
Junior
Wall
10:47.28
4
5
JON MICHEAL HERNANDEZ
Senior
Abilene Wylie
10:48.98
2
5
Amari Johnson
Sophomore
Copperas Cove
12:16.88
2
6
Cy Noland
Freshman
Tuscola Jim Ned
11:10.24
1
6
DeAndre McKinnis
Sophomore
Copperas Cove
12:55.90
1
7
Logan Dick
Junior
Brownwood
11:18.75
-
8
CONNOR MERKET
Junior
Abilene Wylie
11:41.86
-
9
Shane Labedelle
Sophomore
Wall
11:45.13
-
10
Dylan Griffin
Senior
Bangs
12:30.46
-
11
Isaiah Quitergua
Freshman
Copperas Cove
12:32.07
-
Jordan Ochoa
Freshman
Abilene Cooper
13:15.06
-
Dylan Fayhe
Freshman
Abilene Cooper
11:21.84
10
CONNOR ELLIS
Sophomore
Abilene Wylie
12:34.15
-
Joe Gosch
Sophomore
Brownwood
11:51.19
4
Kade Norton
Freshman
Mineral Wells
14:06.78
-
RYAN ELIZONDO
Sophomore
Abilene Wylie
11:22.76
8
Sam Perkins
Freshman
Graham
11:51.65
2
Carlos Fuentes
Junior
Graham
11:37.22
6
Joshua Guerriero
Freshman
Copperas Cove
12:11.46
1
Gabe Urbina
Junior
Copperas Cove
14:51.19
-
Isaiah Sobers
Freshman
Copperas Cove
12:21.74
-
Brandon Ragland
Freshman
Mineral Wells
NT
SHAUN TEAGUE
Freshman
Abilene Wylie
NT
Lisandro Ramirez
Freshman
Abilene Cooper
NT
Wayne Fowler
Junior
Mineral Wells
DNS
Riley Loya
Senior
Mineral Wells
DNS
Tavis Lewis
Junior
Copperas Cove
DNS
Daveion Thomas
Junior
Copperas Cove
DNS